מאמרים

השבחת נכסים באילת

השבחת נכסים באילת

באילת מספר רב של דירות ובתים ישנים, אשר טמון בהן פוטנציאל עצום להשגת רווח ע״י ביצוע תהליך פשוט של השבחת נכסים באילת ושיפוץ כללי של הנכס. כל מי שמתעניין בנדל"ן או מחפש נכס נדל"ני להשקעה יודע כי דירות ישנות הן האופציה הטובה ביותר להשקעה. הסיבה היא שבעבר התכנון האדריכלי כלל תקרות גבוהות וחדרים גדולים אשר כיום ניתן לחלק לחדרים קטנים יותר ולהגדיל את מספר החדרים בדירה.

השבחת נכסים באילת

השבחת נכסי נדלן באילת היא פעולה אשר מותאמת לכל נכס וכוללת חישוב ותכנון מקדים ע״מ ליצור תוכנית עבודה שתוכל לנצל את המשאבים הטבעיים של כל נכס לרמה המקסימלית. על מנת שתוכלו להנות מדירה מחודשת ובעלת אבזור שיחזיק שנים רבות, חברת קורנפלד נכסים מציעה לכם את כל בעלי המקצוע במחירים תחרותיים ביותר והכל תחת קורת גג אחת. בכל הנוגע לעיצוב פנים אנו מאמינים כי בשקעה נמוכה ניתן להשיג חללים מעוצבים ונעימים לשהייה. אנו מבצעים את כל הפעולות האלו על מנת שהנכס שלכם יניב לכם תשואה גבוהה יותר עבור דיירים פוטנציאליים לצורך הכנסות מרביות משכירות ובעיקר לשם מכירתו ברווח מקסימאלי בעתיד. תהליך השיפוץ נעשה על ידי בעלי מקצוע מנוסים בלבד אשר נמצאים בבקרה ומעקב של החברה אשר תדאג לעדכן אתכם בכל שלב בתהליך.

השבחת נכסים באילת עם תמ״א 38

ודאי שמעתם לא מעט בשנים האחרונות על תוכנית המתאר החדשה, שנועדה להציע לנו תכנית המבטיחה זכויות בניה למי שימגן את ביתו מפני רעידות אדמה.. תמ"א 38, פרויקט ייחודי שתופס תאוצה באילת, מצריך עבודה מול בעלי עסק רבים מאד, כמו קבלנים, עורכי דין, מהנדסים, כלכלנים ועוד. לתכנית זו יש יתרונות רבים ולא רק בהשבחת הנכס. התכנית יכולה להעלות באופן משמעותי את ערך הדירה והיא מאפשרת לבעליה, במידה והם מוכרים אותה, ליהנות מרווחים יפים. לאמיתו של דבר, תמ"א 38 הינה רק דוגמה אחת – מפתה ורווחית – לאפשרות לתוספת בניה בנכס שלכם. קיימות תוכניות בניין עיר נוספות המאפשרות תוספת בניה באזורי ביקוש. קיימים מאות נכסים אשר כוללים זכויות בניה לא מנוצלות ואשר ניתן בקלות ותוך זמן קצר יחסית להופכם לנכס ממשי.

בחירת המסלול האופטימאלי

המסלולים לביצוע הליך זה של השבחת הנכס הינם מגוונים, לעיתים הדבר ייעשה בדרך של מכירת זכויות הבניה ליזם או קבלן תמורת שיפוץ הבית וחיזוקו או תמורת כסף, לעיתים בדרך של בניה עצמית באמצעות מימון של בנק מלווה. חברת קורנפלד וג׳ורנו נכסים עוזרת בבחירת הקבלן המתאים לביצוע הפרויקט ולאורך כל הדרך אחראית לבדוק את תכניות הבנייה והאם או עד כמה הם עומדים בכל הקריטריונים שנקבעו מראש. יש לבחון כל מקרה לגופו מתוך בחינת שיקולי המס הרלבנטיים, אפשריות המימון והצרכים השונים של בעלי הזכויות. מדובר בתהליך בירוקראטי מעט סבוך אך לא בלתי אפשרי. הטיפול בנושא מצריך ידע ומיומנות, ומחייב בחירת אנשי מקצוע מיומנים ואמינים בתחום התכנון, המשפט והבניה.