מאמרים

למה מומלץ שירותי תיווך באילת?

למה מומלץ שירותי תיווך באילת?

אין זה הכרחי להשתמש בשירותי מתווך, אך זה בהחלט מומלץ. כמובן, שהנחת היסוד היא שמדובר במתווך מקצועי ואמין. אנו יכולים לעשות הרבה דברים בחיינו ללא שימוש בשירותים מקצועיים בתחומים רבים ומגוונים, אך אנו כן בוחרים להשתמש באותם שירותים כאשר אנו רוצים לחסוך זמן, כסף, לקבל ייעוץ מקצועי, מידע ועזרה במטרה להחליט טוב יותר. במאמר זה כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול – למה מומלץ שירותי תיווך באילת?

למה מומלץ שירותי תיווך באילת?

התפקיד של מתווך, לפי החוק הישראלי, היא להיות גורם יעיל בתהליך של עסקת מקרקעין. המתווך צריך לעזור ללקוח להצליח במטרתו, שהיא מכירה, קנייה או השכרה של נכס מקרקעין. מעשית, תפקיד המתווך הוא להציג את הנכס, לספק את האינפורמציה המהימנה לגביו, לענות לשאלות הלקוחות בתחומים שונים שהוזכרו קודם לכן, לתת ייעוץ מקצועי, לנהל מו"מ ולסגור עסקה תוך הסכמה הדדית של שני הצדדים לעסקה. התפקיד החשוב ביותר של המתווך היא להבין את צרכיך ויכולותיך. למרות שהיום מגוון הכלים אשר עומדים לרשות הלקוחות בעולם הנדל"ן רחב ומעמיק, החשיבות של המתווך עולה, מכיוון שהלקוחות דורשים יותר וכתוצאה האחריות והחשיבות של המתווך עולה גם כן. למתווך יש הרבה להציע: ידע, גישה ויכולות מקצועיות, מאגר נכסים, לקוחות פוטנציאליים, כלים מקצועיים, צינורות שיווק, אלטרנטיבות והזדמנויות. מלבד זאת, חשוב שיהיה מתווך, אשר מהווה גם צד מפשר בין שני צדדים במו"מ. זה ידוע שכאשר שוכרים שירות של מתווך, משלמים יותר כסף, אך אין זה בהכרח נכון, מכיוון שראשית הזמן והמאמצים אשר את/ה משקיע/ה עולה גם כן כסף – אותו חוסך לך המתווך. שנית, ניתן לקנות, למכור, לשכור או להשכיר נכס במחיר הכי רווחי מבחינתך וכל זה כולל בפנים את השכר של המתווך בעסקה.

מה נדרש בשביל לעסוק כמתווך נדל"ן?

בשנת 1996 נחקק חוק התיווך במקרקעין המחייב את העוסקים בתיווך מקרקעין, לשאת רישיון מטעם רשם המתווכים במשרד המשפטים. רישיון זה מותנה במעבר בחינות רישוי המקיפות חומר רחב הכולל נושאים כמו דיני מקרקעין, חוק הגנת הצרכן, שמאות מקרקעין, חוק המתווכים, מיסוי מקרקעין, דיני שכירות ועוד. בשנים האחרונות, חלה תפנית חדה בתפקיד מתווך הנדל"ן, בתחומי אחריותו ובתרומתו לסגירת עסקה מוצלחת כך שבפועל, לא כל אחד יכול לעסוק בתחום באופן מקצועי.

קורנפלד נכסים משרד תיווך באילת

במשרד קורנפלד נכסים עובדים סוכני תיווך מוסמכים, בעלי יושר אישי ומקצועי, הפועלים ע"פ חוק תיווך המקרקעין. לנגד עיניהם עומדת טובת הלקוח, בראש סדר העדיפויות, ועבודתם נעשית תוך שמירה והקפדה על כללי האתיקה המחייבים של הענף. אנו משלבים גמישות מחשבתית ויצירתיות עסקית המאפשרים מציאת פתרונות אופטימאליים. אנו שמים דגש על מסירת מידע רלוונטי ואמין ללקוחותינו, מקפידים על רמת שירות גבוהה ואיכותית ושואפים תמיד ליצור ערך מוסף לכל עסקה. אנו מתחייבים בפני המוכר/המשכיר לשירות מקצועי ואחראי ולניהול תהליך מכירה אפקטיבי ונושא תוצאות, הכולל סינון קפדני של המתעניינים בנכס. אנו מתחייבים בפני הקונה/השוכר לליווי מקצועי ולאיתור הנכס שיענה על צרכיו בצורה האופטימאלית, תוך ניהול יעיל של תהליך החיפוש והמשא ומתן. אנו מתחייבים בפני לקוחותינו לנהוג באמינות, שקיפות והגינות לכל אורך הדרך!

לתיאום פגישת היכרות בלתי מחייבת התקשר עוד היום או שילחו פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם.