מאמרים

נכסי נדל״ן יוקרה באילת

נכסי נדל״ן יוקרה באילת

ההיגיון הנדל״ני של העיר אילת, מחולק לפי אזורים. ככל שמדרימים דרומה, כך עולה מחיר הנכס בהתאמה. ההיצע של נכסי נדל״ן יוקרה באילת, הוא גדול יחסית והוא פונה לעשירון העליון ויותר מכך, וכן לתושבים זרים, המגיעים לביקור בארץ מפעם לפעם ומעדיפים להחזיק בארץ נכס משלהם במקום לשהות בבתי מלון. הנדל"ן היוקרתי מגיע בשלל סוגים וסגנונות, החל ממגדלים מפוארים המציעים מתחמי דיור הכוללים מגוון רחב של שירותים נוספים, פרויקט מגורי יוקרה, וילות ודירות יוקרה.

נכסי נדל״ן יוקרה באילת

פרויקטים יוקרתיים מציעים היום דירות ופנטהאוזים הבנויים בסטנדרט גבוה, שירותים של שומר 24/7 בלובי הבניין, חניות תת קרקעיות מרווחות, בריכה חיצונית משותפת או בריכה פרטית, חדר כושר, סאונה, ג'קוזי וכל הפינוקים האפשריים. במרבית המקרים הם ממוקמים במקומות אסטרטגיים עם נגישות גבוהה למרכזי תרבות ועסקים ועם נוף עוצר נשימה לים האדום והרי אילת. טווח מחירי הדירות בתוך הפרויקטים עצמם עשוי להיות רחב והפערים לעיתים משמעותיים ביותר. מעבר לגודל הנכס, הפרמטרים העיקריים המבדילים בין מחירי הדירות באותו פרויקט הם, המיקום (המחיר עולה עם הגובה…), ההון שהושקע בעיצוב הדירה על ידי הדיירים הקודמים והנוף הנשקף ממנה. בדרך כלל, העיקרון שלפרויקט מגורים יוקרתי הוא פשוט ונשען על שילוב של מיקום מרכזי, עם תחושה של בידוד וריחוק. השילוב הזה מאפשר לבעלי הנכסים ליהנות מכל מה שמציעה העיר אילת, מבלי להתפשר על פרטיות ושקט בסביבת המגורים.

פרויקט מגורי יוקרה באילת

אילת הינה העיר הדרומית ביותר בישראל ומציעה למבקרים אותה מגוון רחב של אטרקציות ספורט ונופש, מרכזי קניות מודרניים ומתחמי תיירות רוחשי פעילות בכל ימות השנה ועוד.. השכונות מטופחות ועשירות בעצי דקל מדבריים וכיכרות יפות. העיר אילת מאופיינות ברמה סוציו אקונומית גבוהה של התושבים. בין נכסי נדל״ן יוקרה באילת ניתן למצוא מגוון של בתים פרטיים לצד דירות במגדלים. העיר שוכנת על רכס הררי שמשקיף אל נופים עוצרי נשימה – הים האדום והרי אילת הנשקפים מכל פינה של העיר, בריזה נעימה מהים. כל אלה מהווים את התנאים האופטימאליים לאיכות החיים שמבקשים לעצמם תושבים בעלי אמצעים.